KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767487
nr 1376 7487
Krasse, Gärdesgård. Signerad, daterad 1951. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x34cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:33:39
29/1 21:53:46
100 kr
1/2 17:05:38